Bajok helyett válaszd a Bajo fejlesztő fajátékokat
A Bajo egy lengyel-magyar családi vállalkozás, amely már több mint 25 éve tervez és készít fejlesztő fajátékokat. Egyszerűen odáig vagyok értük. Wojciech Bajor, egyetemi építész és alaptervező „fogta a családját” és a Kárpát-hegység lábánál létrehozták a Bajo játékok otthonát. Azokét a játékokét, amelyek mind a mi, mind a gyermekeink bizalmát hosszú évek óta élvezhetik. Nem véletlenül.
Mitől mások a Bajo fejlesztő fajátékok?
A Bajo fejlesztő fajátékokat gyakran használják pedagógiai segédeszközként az óvodákban, hiszen oktatási és rehabilitációs (!) célokra is tökéletesek. Az Anyaparadicsom pedig pont az ilyen gyártók termékeit keresi és kínálja neked.
A Bajonál soha nem állnak le: olyannyira elkötelezettek a gyermekek fejlesztésében és az innovációban, hogy rendszeresen részt vesznek oktatási és fejlesztési projektekben is. Ahogy a család vallja, ezek a projektek ösztönzik a pozitív társadalmi változásokat és növelik a környezettudatosságot. Hiszen ez utóbbi is alapvető érték a Bajo fajátékok esetében. A Bajo arra törekszik, hogy olyan innovatív fajátéktervező és -gyártó vállalat legyen, amely követendő példaként jár elől.
A Bajo fejlesztő fajátékok természetesen az anyagok, a gyártás és a címkézés szempontjából is megfelelnek az EU és az Egyesült Államok játékbiztonsági szabványainak és követelményeinek .
Kizárólag
-
a legbiztonságosabb,
-
természetes anyagokon alapuló,
-
nem mérgező festékeket használják,
-
csak gondosan kiválasztott, kiváló minőségű anyagokkal dolgoznak helyi szállítóktól, akik tiszteletben tartják a fatermelés európai ökológiai előírásait.
Az elmúlt huszonöt évben ezer játékmodellt terveztek, készítettek és hoztak forgalomba. Ugye, milyen jól hangzik?
Egyedi fejlesztő és környezetbarát Bajo fajátékok
Biztos lehetsz abban, hogy a Bajo termékeit a gyermekeid nem tudják tönkre tenni, hiszen a fejlesztő fajátékokat „élettartamra” gyártják, figyelemmel kísérve azok környezetre gyakorolt hatását is. A Bajo gondolkodása ugyanis azon a fenntartható fejlődésen és meggyőződésen alapul, hogy az ember minden terve és keze közül kikerült terméke hatást gyakorol a környezetre.
Éppen ezért
-
ötleteiket a természetből és a művészetekből (!) veszik,
-
terveiket megrajzolják,
-
majd a vázlatokat 3D-s környezetbe helyezik, azaz legyártják a prototípusokat,
-
végül többszöri ellenőrzés és kipróbálás után kezdik csak el az értékesítési folyamatot.